ULTRASHIELD NATURALE

Ultrashield Naturale – Tarasy kompozytowe NEWTECHWOOD

NEWTECHWOOD to producent deski kompozytowej, który jest znany i ceniony na cały świecie. Dba o wszystkie szczegóły, również o środowisko. Wykorzystując aż w 95% materiał z recyklingu i odzyskanego włókna drzewnego.

Deski kompozytowe firmy NEWTECHWOOD posiadają bardzo naturalny wygląd na co wpływa niespotykany wzór słoi drzewa. Łączy je sprawdzona wytrzymałość dużej gęstości polietylenu i włókna drzewnego z zewnętrzną plastikową osłoną, która otacza deskę ze wszystkich stron i chroni ją przed zarysowaniem, plamami oraz utratą koloru.

Inne zalety desek kompozytowych tej firmy to w szczególności niezwykła wytrzymałość oraz wysoka odporność przed zarysowaniami i utratą koloru.

W 2010 roku marka Newtechwood rozpoczęła prace nad stworzeniem najlepszej deski kompozytowej, która byłaby maksymalnie trwała, solidna i odporna na zarysowania, a przy tym nie traciła koloru i pięknie się prezentowała. Dwa lata prac projektowych i wiele testów umożliwiło stworzenie produktu, który jest niezwykle funkcjonalny i piękny. Efektem prac firmy są deski tarasowe kompozytowe Ultrashield Naturale.