REHAU

System RELAZZO – Tarasy kompozytowe REHAU

RELAZZO puro (ponadczasowa), finello (stylowa), naturo, coro i calmo (luksusowa, trwała) to wyjątkowa kolekcja desek tarasowych, które charakteryzują się przede wszystkim różnorodnością wzornictwa i poczuciem kontaktu z prawdziwym drewnem. Trzy linie wzornicze, obejmujące sześć rodzajów powierzchni oraz bogaty wybór kolorów i wymiarów, umożliwiają zrealizowanie każdego pomysłu i indywidualnych oczekiwań.

RELAZZO puro idealnie nadaje się do zastosowania na dużych powierzchniach. Zalety RELAZZO puro to m.in. 8 naturalnych kolorów i 2 szerokości desek oraz szybszy montaż (bez nawiercania).

Kolekcja RELAZZO finello&naturo przekona do siebie każdego miłośnika designu. Zalety RELAZZO finello& naturo to m.in.: szybki montaż (opatentowany system szybkiego układania paneli sześciokrotnie skraca czas montażu) oraz niska wysokość konstrukcji (idealna do renowacji tarasów i balkonów).

Z kolei RELAZZO coro&calmo stanowi zwieńczenie całej kolekcji. Dopracowana w każdym szczególe deska pełna z rdzeniem upcyklingowym zapewnia wyjątkową stabilność i trwałość. Zalety RELAZZO coro&calmo to m.in.: optymalne połączenie trwałości z ekologią oraz pełna swoboda aranżacji (istnieje możliwość wykonywania łuków).