O firmie

Nasza firma specjalizuje się w dostawach i montażu systemów zabudowy tarasów; obsługujemy klientów indywidualnych oraz dużych inwestorów i deweloperów budowlanych. Zapewniamy przede wszystkim atrakcyjne ceny, konsultacje techniczne na miejscu budowy, kontrole jakości dostarczanych produktów oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na korzystnych warunkach. Nasze produkty są produkowane na terenie Europy, są bezpieczne, trudnozapalne kl. palności Bfl-s1 i B roof (t1), posiadają certyfikat PZH, są przyjazne środowisku naturalnemu, posiadają wszelkie niezbędne dokumenty i atesty techniczne do stosowania w budownictwie na terenie Polski.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo systemy tarasowe kompozytowe najlepszych europejskich producentów Deceuninck marki Twinson, Plastivan, Werzalit oraz systemy zabudowy drewnianej gatunków iglastych i egzotycznych takich jak modrzew syberyjski, bangkirai, tatajuba, garapa.

Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów. Dzięki nam Twój taras może być zupełnie inny niż wszystkie. Atuty naszej firmy to nie tylko doświadczenie, ale także wykwalifikowany personel, który chętnie odpowie na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu z nami.

 

ul. Kamiennogórska 9/U1, 60-179 Poznań

Tel. 61 639 09 56; Mail: biuro@tarasy-drewniane.pl

 

ul. Słowiańska; 75-846 Koszalin

Tel. 94 307 00 91; Mail: biuro@tarasy-drewniane.pl

 

Tel. komórkowy: 514 911 658