O firmie

Nasza firma specjalizuje się miedzy innymi w dostawach i montażu tarasów dla klientów indywidualnych oraz obsługą dużych inwestycji budowlanych. Zapewniamy przede wszystkim atrakcyjne ceny, konsultacje techniczne na miejscu budowy, kontrole jakości dostarczanych produktów oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na korzystnych warunkach.

W naszej ofercie znaleźć można m.in. deski tarasowe oraz podesty kompozytowe. Drewniane tarasy to atrakcyjna alternatywa dla zwykłych płytek tarasowych. Produkowane są przy użyciu drewna egzotycznego, dzięki czemu taras jest nie tylko ekskluzywnym, ale tez trwałym elementem każdego ogrodu. Odpowiedni montaż i dobra pielęgnacja sprawi, że taras zachowa swoje najlepsze cechy nawet przez dziesięciolecia.

Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów. Dzięki nam Twój taras może być zupełnie inny niż wszystkie. Atuty naszej firmy to nie tylko doświadczenie, ale także wykwalifikowany personel, który chętnie odpowie na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu z nami.