Kaseta Terraza

Kaseta tarasowa Terraza- efektywna posadzka

Nowatorski system łączenia okazuje się szczególnie przydatny podczas montażu na dużych powierzchniach. Tzw. łączenie „na zatrzask” oznacza, że kasety terazza można błyskawicznie układać, zachowują pełną stabilność tak montowanej powierzchni. Zastosowany materiał gwarantuje trwałość i odporność na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Co więcej, maksymalne obciążenie na poziomie 600 kg/m² sprawia, że kasety tego typu mogą być z powodzeniem stosowane w różnych miejscach i warunkach. Kaseta ma wymiary 44 x 44 cm.

Kolory – Naturalne piękno

Kasety terazza są dostępne w następujących kolorach: topino, terracotta i marrone. Z biegiem czasu każdy materiał prędzej czy później płowieje, jednak kasety kompozytowe praktycznie nigdy nie tracą swojej barwy.

Akcesoria – Wszystko w komplecie

Oprócz właściwych kaset terazza producent oferuje wszystkie elementy potrzebne do ich prawidłowego montażu, w tym wkręty, kątowniki, elementy maskujące i elementy konstrukcji nośnej. Dzięki temu klient nie musi na własną rękę szukać niezbędnych materiałów i elementów montażowych. Oznacza to, że możemy być spokojni o jakość używanych elementów oraz ich spadowanie.
Rodzina produktów terraza zapewnia nie tylko profesjonalny, stylowy wygląd, ale także możliwość łatwego projektowania własnych, niepowtarzalnych powierzchni.