Profile Terraza

Profile tarasowe Terraza

Innowacyjny, opatentowany system zatrzasków nie tylko ułatwia montaż profili, ale też eliminuje problem otwartych spoin, przez które mogłyby się przedostawać resztki jedzenia czy bród. Otwarte spoiny to także ryzyko wyrastania chwastów. Zamiast tradycyjnych, często kłopotliwych spoin, w profilach Terraza zastosowano tzw. spoiny optyczne, które – oprócz atrakcyjnej formy – umożliwiają bezpieczne rozszerzanie się materiału wskutek zmian temperatury otoczenia. Profile Terraza są też wyjątkowo stabilne – wytrzymują maksymalne obciążenie na poziomie 500 kg/m².

Kolory – Naturalne piękno
Klient ma do wyboru kolory topino, marrone i terracotta. Z biegiem lat wszystkie te kolory – co naturalne – minimalnie płowieją, ale ta nieunikniona zmiana barwy w żadnym razie nie zmienia charakteru kolorystycznego produktu.

Warto pamiętać, że kolory prezentowane w katalogu mogą nieznacznie różnić się od oryginalnych barw (na przykład wskutek ograniczeń technologicznych w trakcie drukowania). Zainteresowani klienci mogą zamówić oryginalne, ręczne wzory. W tym celu prosimy o kontakt z naszym biurem w Poznaniu+48 94 307 00 91